Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2019, 22:16   #105
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kata Zobacz post
Cóż dla Ciebie ważna może jest główna fabuła, a dla innej osoby może być ważna cała otoczka. Nie można dyskryminować tego co lubią inni bo wszyscy chcemy mieć fun z gry. Mi tam się ta "brazyliana" bardzo podobała.
Ludzie proszę was tylko nie róbcie spiny Obie strony mają rację bo i główna fabuła jak i drobne wątki poboczne bywają równie ważne. Zgodzę się z Asmo, że mogło nas odrobinę zagalopować i trochę rozciągnęliśmy prywatne scenki/wątki nad wątek główny. Tak się zazwyczaj dzieje gdy postacie się rozdzielają, jednak już powoli wszyscy kończą swoje scenki i za niedługo wszyscy wyruszamy wspólnie podbijać główny wątek, więc myślę że fabuła się już tak rozłazić nie będzie. Tak samo zgodzę się z Katą, że pisanie takich pobocznych scenek sprawia fun, bo w takich scenkach mamy okazję pokazać charakter postaci, pozwolić czytelnikowi lepiej ją poznać

EDIT. "Brazyliana" (śmieszy mnie to porównanie XD) już wisi na forum. Melkor proszę podlinkuj mi ilustracje, które miały znaleźć się w poście to je dodam.
 

Ostatnio edytowane przez BloodyMarry : 22-07-2019 o 22:26.
BloodyMarry jest offline