Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2019, 06:20   #107
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Ludzie proszę was tylko nie róbcie spiny Obie strony mają rację bo i główna fabuła jak i drobne wątki poboczne bywają równie ważne. Zgodzę się z Asmo, że mogło nas odrobinę zagalopować i trochę rozciągnęliśmy prywatne scenki/wątki nad wątek główny. Tak się zazwyczaj dzieje gdy postacie się rozdzielają, jednak już powoli wszyscy kończą swoje scenki i za niedługo wszyscy wyruszamy wspólnie podbijać główny wątek, więc myślę że fabuła się już tak rozłazić nie będzie. Tak samo zgodzę się z Katą, że pisanie takich pobocznych scenek sprawia fun, bo w takich scenkach mamy okazję pokazać charakter postaci, pozwolić czytelnikowi lepiej ją poznać
Hoho, czyżbym słyszał oznaki pierwszych starć?

Jest tak, jak napisała Bloody.

Po pierwsze prolog był od tego, by postacie lepiej się poznały.

Po drugie, pisałem wcześniej, że jeśli są jakieś inne propozycje/sprzeciwy co do tempa rozgrywki, to proszę dawać znać. Jakby co mógłbym dla kogoś dodać, np. poboczny wątek (w czasie gdy inni będą zajęci "Brazylianą" (sorry, now it's canon)), który będzie ważny z fabularnego punktu widzenia.

Niemniej będę też wdzięczny, gdybyśmy na przykład rozważyli w dalszej części gry sposoby na przyspieszanie rozgrywki (krótsze wpisy, umawianie się na jakiś dzień by sprawniej pisać dialogi w doc'u). Oczywiście nie musi tak być cały czas

Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
EDIT. "Brazyliana" (śmieszy mnie to porównanie XD) już wisi na forum. Melkor proszę podlinkuj mi ilustracje, które miały znaleźć się w poście to je dodam.
Dziękuję za post Tak jak wspominaliśmy, wasze igraszki dajcie lepiej w formie "spoiler'u" ^^

Mój post wrzucę jak wrócę do domu.

Przyjemnego wtorku!
 
Koime jest offline