Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 10:44   #7
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Uścisnęła dłoń chłopaka i odpowiedziała z delikatnym i niepewnym uśmiechem.
-Ja jestem Kristen Bell, miło mi was poznać- dodała do wszystkich. Była średniego wzrostu szczupłą dziewczynką z burzą czarnych loków i dużymi ciemnoniebieskimi oczami. Między jej nogami zaś krążył jak pantera czarny kot z puszystym ogonkiem mierząc wszystkich uważnie i parskając od czasu do czasu.
-Widzę, że niestety jestem jako jedyna z was w Ravenclawie. Może kiedyś będziemy mieli lepszą okazję się poznać.- powiedziała i schyliła się, aby pogłaskać swoje zwierzątko.
 
Aivillo jest offline