Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2019, 08:16   #51
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Dobrze rozumiem, że w kolejnych dniach nie musimy czekać na MG z odpisami tyto bezpośrednio odnosić się do wpisów innych graczy świat-tworząc?



Nie chcę Cię urazić, ani psuć Ci zabawy ale społeczeństwo małej na końcu świata, w świecie trudnym (wojna, zarazy, nieurodzaje) może źle traktować tego kto się wyróżnia. W dark fantasy (potencjalnie) twoja postać może być narażona nawet na gorsze rzeczy niż w realnym średniowieczu.

Postacie to tylko ludzie - jedni robią innym krzywdę dla zasady, inni z zazdrości (np. miejscowe panny na wydaniu, brat szczęśliwca któremu się nie udało), inni bo odczytują wszystko przez pryzmat własnej osoby (np. moja Maryna, inni chłopcy którym się podobała, może ojciec który wolałby, żeby syn miał lepszą żonę - często żadna synowa nie jest wystarczająco dobra etc.), jeszcze inni by ukryć własne sekrety a większość... patrzy na to obojętnie aby tylko od nich nikt nic nie chciał...

Twoja postać jest łatwym celem, dla wszystkich wioskowych intryg i każdej próby wykorzystania (w końcu to dark fantasy) - obca, biedna sierota, któż za nią stoi?

Przed kawą jestem i musiałam to trzy razy przeczytać żeby się zorientować że nie chodzi o mnie XDDDDD
Niemniej owszem niektóre postacie będą meli "ciekawsze" życie od innych w tym miejscu XD
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline