Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2019, 03:38   #515
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
tory dalej idą wzdłuż rzeki po drodze (ale na drugim brzegu) jest Milerstown i Thompsontown) petem tory przechodza przez port Royal.

Generalnie trudno ocenić ile wam zajmie ale macie zabrać prowiant na parę dni
- Się znaczy ja nie wiem czy dobrze ale sprawdziłem tą trasę w GM. I z Newport przez Millerstown do Thompson (Pensylvania) no to GM mi pokazuje niecałe 20 km. No to bryką to no zbyt daleko nie jest tak czysto przeliczeniowo. Dlatego w poście napisałem, że bazowo to liczę wypad i powrót w ciągu dnia. Ale jeśli coś nie tak z tymi adresami to najwyżej skoryguję ino Lemi daj znać co i jak

- Co do sprzetu to znów mi cinszko bez ściągi Nie pamiętam co tam miałem. To powiedzmy, że Terror wziął Vecotrka bo jego pamiętam najbardziej, że mam. I jakąś broń krótką bo też pamietam, że mam Ale bez ściągi to mi cinszko No i ten pancerz na korpus, ramiona i hełm. Ino na czas jazdy to bez hełmu.

- Z zapasami jak rozumiem ekwipuje nas pociąg. To szamę i coś na wymianę chyba Lemi wiesz lepiej od nas co nam mogli dać z pocągu na tę okoliczność.

- No i krótkofalę. Nie pamiętam ile w końcu mieliśmy. Ale najlepiej jakby każdy z naszej czwórki miał jedną. Albo chociaż jedna na parę.

- A z miejscami no to nie wiem kto gdzie siada dlatego tak enigmatycznie popisałem. Terror siada za kierownicą i udaje, że umie jeździć
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline