Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2019, 05:51   #187
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Gerwazy, nasi łucznicy poszli na boki, jak sugerowałem?
Nie, stoją rozproszeni mniej więcej w linii początku karawany. Ochotnicy z bronią do walki wręcz skupili się za zadem Pioruna.


Jeśli ktoś z was miałby może jakąś fajną stronkę do robienia mapek to podeślijcie linka tu lub na PW. Z chęcią bym taką mapkę wykonał, ale jeśli będę musiał użyć painta to tylko wam zamieszam w głowach.

E: Udało mi się na szybko zrobić mapkę poglądową. Brązowe okręgi to ogry. Czarne "kropki" to ochotnicy. Czarno-żółte to łucznicy, czarno-czerwone walczący wręcz. Pozostałe kolorowe kropki to wasze postacie zgodnie z kolorkami z doca. Czerwona kropka to Hugo. Czarny prostokąt to pierwszy wóz. Każda kratka jest wielkości 10x10 metrów. Mam nadzieję, że jest w miarę przejrzyście.

 

Ostatnio edytowane przez Gerwazy : 26-07-2019 o 06:21.
Gerwazy jest offline