Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2019, 19:54   #65
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Jak dotąd się nie wtrącałem jednak chciałbym na coś uwagę, I żeby nie było, że się czepiam ani, że się chcę narazić Mistrzowi Gry, ale ....

Rozumiem chęć przyspieszenia akcji i jestem jak najbardziej za.
Eskadra T-Fighterów stanowi poważne zagrożenie dla każdego statku nawet klasy fregata i będzie to walka, która będzie wyzwaniem. Jednak proszę o zachowanie minimum chociaż realizmu świata Gwiezdnych Wojen. T-Fighter jest lekkim myśliwcem i jego jedynym uzbrojeniem jest podwójne działko laserowe. On nawet nie ma zamontowanych osłon.

Proszę o odrobinę realizmu nawet w świecie science fiction


EDIT:
Fajnie jak tempo sesji przyspiesza i powtarzam, że jestem jak najbardziej za wprowadzeniem szybszego tempa, bo to i akcja się posuw do przodu i lepiej się gra.
Jednak muszę się pilnować, gdyż nie lubię i nie jest to fajne gdy piszę się z pominięciem kolejki.
Jakieś inne propozycje? Może przeniesienie akcji do sesji google docs? Tam można grac dynamicznie i wtrącając się między kwestie innych, a potem się to dzieli na posty i wrzuca na Lastinn. To tylko zapytanie oczywiście.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 27-07-2019 o 06:19.
Draugdin jest offline