Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2019, 10:06   #1375
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Cześć,
ja zaś urwałem się z wierzby i postanowiłem dołączyć do zabawy akurat w czasie wakacyjnej przerwy MG. Wczoraj udało mi się sklecić KP z całkiem fajnym jej backgroundem, podesłać do oceny, a AJT spojrzał na nią łaskawym spojrzeniem i postanowił mnie zaprosić, z zastrzeżeniem, że pierwszy post za 3 tygodnie =D
W związku z tym dzień dobry wszystkim aktywnym graczom tej sesji i mam nadzieję na fajną zabawę.
Przy okazji chciałem każdego z Was zapytać o dotychczasowe wrażenia, jak Wam się gra i co najbardziej podoba?
To pierwsze, a drugie to pytanie o technikalia - czyli co i jak tutaj w trawie piszczy? Jak z rzucaniem, jak z docem, co powinienem wiedzieć przed rozpoczęciem gry?

Z góry dzięki za odpowiedzi i ponownie witam
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline