Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2019, 15:32   #1377
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Korbas Zobacz post
Cześć,
ja zaś urwałem się z wierzby i postanowiłem dołączyć do zabawy akurat w czasie wakacyjnej przerwy MG. Wczoraj udało mi się sklecić KP z całkiem fajnym jej backgroundem, podesłać do oceny, a AJT spojrzał na nią łaskawym spojrzeniem i postanowił mnie zaprosić, z zastrzeżeniem, że pierwszy post za 3 tygodnie =D
W związku z tym dzień dobry wszystkim aktywnym graczom tej sesji i mam nadzieję na fajną zabawę.
Przy okazji chciałem każdego z Was zapytać o dotychczasowe wrażenia, jak Wam się gra i co najbardziej podoba?
To pierwsze, a drugie to pytanie o technikalia - czyli co i jak tutaj w trawie piszczy? Jak z rzucaniem, jak z docem, co powinienem wiedzieć przed rozpoczęciem gry?

Z góry dzięki za odpowiedzi i ponownie witam
Powiedz nam w zamian kim grasz? Bo też ciekawość mamy Co do sesji Gladin to dobrze ujął. To piaskownica jeśli chcesz swobody i zabawy dobrze trafiłeś. Jeśli jesteś z graczy których trzeba prowadzić za rączkę i są z siebie wydobyć jedynie stan emocjonalny postaci i krótkie "to ja go tnę" to cienko się będziesz bawił. U AJTa czuć ciężar decyzji, trzeba kombinować i mieć pomysł na postać. Co chce robić, kim jest i jakie ma plany... bo potem je będzie trzeba realizować. W bezwzględnym starym świecie.
 
Icarius jest offline