Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2019, 17:06   #266
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 19 - 2519.VIII.01; zmierzch

- Oki, doki, mój post jest :> Jeśli chodzi o termin powiedzmy na wrzucenie postów to do cz. 01.VIII. Powtarzam, tura dla Graczy jest do końca czwartku na wrzucenie kompletnego posta. A nie do połowy soboty. Połowa soboty to już z połowa mojej tury.



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (160 PD)
Karl 14/14; zdrowy (0); (5 PD)
Bernard 14/14; zdrowy (0); (125 PD)
Tladin 15/15; zdrowy (0); (30 PD)
Klaus 10/10; zdrowy (0); (50 PD)

---

- Pasza: 34 porcji (VIII.08 -14 p)



PD


- Gabrielle 5 PD za sympatyczną scenkę powitania z Lotarem.

- Gabrielle, Kerm i Tladin po 50 PD za zakończenie pierwszego etapu przygody i opuszczenie miasta.



Omówienie




@Wszyscy

- Rozmawiałem z Zarą. I Zara przyniósł mi L4 do końca wakacji. Co będzie dalej to się okaże pod koniec sierpnia. Chyba, że coś wyjaśni się wcześniej. Do tego czasu Bernard staje się postacią drugoplanową i schodzi w cień. Towarzyszy wyprawie, coś tam robi, mówi ale generalnie jest elementem tła. Dopóki nie wyjaśni się czy Zara wraca czy nie.

- Poza tym jest końcówka dnia. Za ok godzinę zacznie szarzeć, za od dwie godziny będzie ciemna noc. Poza tym ulewa przestała padać ale wszystko jest mokre i podtopione. Obecnie nie pada ale niebo jest zachmurzone jakby w każdej chwili mogło zacząć padać od nowa.

- Do tego rozdzieliliście się. Gabrielle z dziewczynami i Lotarem została w "Ogrze" a reszta karawany pojechała dalej. Chłopakom nie udało się dojechać do planowanej karczmy z powodu podtopionej przez błoto, strumienie i kałuże drogi.

- Panowie mają do wyboru albo przeczekać do rana na drodze, albo rozbić się na noc w ruinach, albo jechać dalej licząc, że uda się dojechać do kolejnej karczmy.






Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Klaus 120 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na dwukółkę 100 pkt -20% = 80 pkt)
- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut"; deklarka na broń)
- Karl 85 pkt / wydane: 115 pkt. (muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Bernard 70 pkt / wydane: 30 pkt (mniejszość kuca 2 (20) + "mapa" (10))
- Tladin 5 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


---


- I chyba tyle na tą chwilę. Jeśli coś jest niejasne to pytać i pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline