Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2019, 17:55   #1378
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Powiedz nam w zamian kim grasz? Bo też ciekawość mamy Co do sesji Gladin to dobrze ujął. To piaskownica jeśli chcesz swobody i zabawy dobrze trafiłeś. Jeśli jesteś z graczy których trzeba prowadzić za rączkę i są z siebie wydobyć jedynie stan emocjonalny postaci i krótkie "to ja go tnę" to cienko się będziesz bawił. U AJTa czuć ciężar decyzji, trzeba kombinować i mieć pomysł na postać. Co chce robić, kim jest i jakie ma plany... bo potem je będzie trzeba realizować. W bezwzględnym starym świecie.
To myślę, że akurat dobrze trafiłem. Postać, którą połowicznie wykulałem, połowicznie doskrobałem, jest dość mocno zakorzeniona w świecie, ma swoje ambicje, pomysł na siebie oraz plany na krótszy i dłuższy okres. Ma również wokół siebie wiele niejasnych zagadnień, które być może uda się w Kreutzhofen rozświetlić.

A będąc już konkretnym - do wioski przybędzie ambitny Akolita, ale nie młody, lecz taki z bagażem pewnych doświadczeń i nauczony bezwzględności otaczającego go świata, z misją szerszego uduchowienia tego miejsca oraz w posłudze dla jego mieszkańców.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline