Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2019, 20:28   #1379
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
To ja króciutko dam wrażenia z drugiej strony. Udało mi się zebrać fajnych graczy z ciekawymi pomysłami. To pomaga tej sesji już rok lecieć, a i myślę, że poleci jeszcze sporo dalej. Najbardziej mi się podoba kreatywność, jaką gracze prezentują, bo na prawdę jest spora.

Co do rzutów odpowiedz była, ja tylko dodam jedno... Rzucam sporo, poza zwykła mechaniką, praktycznie każdy pomysł i pytanie. Jak odpowiadam, że czegoś nie ma, to jest to efekt wyniku na kościach, nie mojej złej woli

Doci są. I prywatne (wolę tam, niż PW, bo tak mi łatwiej i szybciej odpowiadać) i ogólne - link w pierwszym poście komentarzy..

Zerknij, jak jeszcze nie widziałeś, na materiały - 1 post pierwszego rozdziału. Tam się co nieco dowiesz .

Postać,, którą stworzyłeś, ma duży potencjał. Do tego solidnie jest przygotowana, zawierająca wszystkie punkty, o które prosiłem. Szybciutko, sprawnie i ciekawie. Dlatego też szybciutko powitałem w tej walczącej o chwałę (czy też przeżycie) grupce
 
AJT jest offline