Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2019, 22:08   #81
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
Tak się zastanawiam, czy aktualna scena nie pasowałaby na rozgegranie jej na docu? Tylko luźne przemyślenie.

No ale widzę, że Wisienki już zaczęła, więc może faktycznie wystarczy, jak rozegramy to w krótkich postach.
Nie jest to moim zdaniem dobry pomysł. Będziemy korzystać z doca, ale raczej nie w sytuacjach dotyczących kilkunastu graczy na raz, bo się nam zrobi istne tornado.


=========

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Stworzyłem doca do dialogów i listy NPC - linki znajdziecie w swoich kartach postaci (tych z tematu sesyjnego - dział "Opis").

2. Jak na razie lista NPC jest pusta - proszę Was o ładne opisanie swoich NPC, tak by wyraźnie zaznaczyć które zostały stworzone przez którego gracza oraz czy są to żywe czy martwe NPC. Ja swoje też dodam w wolnej chwili.

3. Z Dialogów możecie swobodnie korzystać jak chcecie rozgrywać jakieś scenki między sobą. Jeśli potrzebujecie coś rozegrać ze mną, też dajcie znać.

4. Wybierzcie sobie kolor w Dialogach - pogrubienie i czerwień jest zarezerwowana dla mnie. Swój kolor oznaczcie formatując nick na początku doca.

5. Dodałem dwie informacje w opisie świata:
- W Górach Srogich znajduje się Klasztor Górskiego Płomienia.
- Najbliższym miastem z prawdziwego zdarzenia jest położona na południowym wschodzie Nagenta - jest jednak oddalona o wiele tygodni drogi.



=========


MTM - opisz proszę nieco w najbliższych postach jak Eugeniusz podchodzi do spraw organizacyjnych parafii. Chciałbym poznać jego podejście do spraw administracyjnych.

Balzamoon - założyłem, że w świątyni są wszyscy oprócz Jeremiego. Daj znać gdzie znajduje się Twoja postać w czasie kiedy pijany Henio sieje spustoszenie w kościele.
 

Ostatnio edytowane przez Bardiel : 28-07-2019 o 22:49.
Bardiel jest offline