Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2019, 22:13   #7
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Właśnie, wiedziałem, że czegoś nie napisałem.

Jeżeli chodzi o cechy, to Point Buy 32 jak najbardziej. Jeżeli chodzi o podręczniki, to Suldarr znasz mnie, dopuszczam wszystko oficjalne. I Athas.org uznaję za oficjalne, bo oni tworzyli w porozumieniu z twórcami DnD.

@Asderuki, oczywiście masz rację, to tylko tytuł. Jeśli chodzi o rasy, to wolałbym trzymać się tych settingowych. Oficjalnie to świat zamknięty, choć są sposoby by istoty z planów na niego się dostały. Jednak wolę bez udziwnień. Jeżeli jednak znajdziesz rasę, która fabularnie pasuje do Dark Suna, nie zabronię.

Nie, jest zabroniony czysty psion. Psychic warrior jest już dozwolony, bo on nie ma dostępu już do 4 poziomu mocy. Każda z postaci może mieć jakieś moce psychiczne, ale 4 poziom mocy jest zarezerwowany tylko dla Arystokraty. Dark Sun to świat, w którym każdy przejawia choćby najmniejsze talenta manifestacji mocy.
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 28-07-2019 o 22:48.
Klebern jest offline