Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2019, 17:38   #19
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Ok, to po kolei

@Draugdin
Psionik wziął arystokratę, Ehran czarodzieja, zaś Sindarin weźmie tą, która jest wolna. I oni na 100% zagrają. Może inni gracze mogą się poczuć pokrzywdzeni, ale proszę zrozumieć, że to są gracze, których znam od lat, z czasów jeszcze polter.pl. Pisząc tą przygodę nawet wzorowałem się na jednej z postaci psionika w sesji prowadzonej przez PPPP. Zaś razem z Ehranem i Sindarinem i innymi graczami, którzy już przestali aktywnie działać (choć Nefarius jeszcze od wielkiego dzwonu się pojawia), stworzyliśmy jedną z najdłuższych sesji na forum w całym fandomie polskim. Z mojej wiedzy to była 3 najdłuższa sesja forumowa.

Czyli do wybory masz 4 archetypy. Jeżeli dostanę karty na 2 takie same archetypy, wybiorę tą, która mechanicznie jest ciekawsza. Mi bardzo zależy by postacie potrafiły sporo. Proszę się nie ograniczać tylko do jednego aspektu, choć opis archetypu sugeruje wąską specjalizację.

@Asderuki
Jeśli chodzi o tempo postowania, to na 1 post na dzień z mojej strony możecie liczyć. A mam swoją działalność i jestem bardziej zapracowany niż przeciętny pracownik na etacie. Ale rozumiem, że RPG zawsze musi zejść na plan dalszy w prozie życia. Proszę tylko o utrzymanie najszybszego możliwego aktualnie dla gracza tempa. Ile ono ostatecznie wyniesie, to już sprawa nieco drugorzędna.

@Koime
Dopuszczam wszystkie oficjalne plus materiały z Athas.org. A Tome of Battle jest książką oficjalną. Ja się nie boję, jak gracze będą kombinować z mechaniką, to akurat na plus dla postaci i przy 2 takich samych kartach wybiorę tą najbardziej spójną i ciekawą mechanicznie. Ja, mimo 5 lat przestoju od tego systemu, nadal posiadam całkiem sporą wiedzę na temat tej skomplikowanej mechaniki. Musiałbyś naprawdę mocno się postarać, żebym uznał, ze przegiąłeś z mechaniką, a w ToB nie ma niczego co ja bym uznał za zbyt mocne. To książka do tworzenia takich solidnych postaci na 3 tierze. A to są moje ulubione postacie i jako gracza i jako MG.

@psionik
Brak kapłana nie jest przypadkowy. Jeśli chodzi o Twoje pytanie: tak i nie tylko psion jest zbanowany dla wszystkich poza Arystokratą. Również psion x / klasa prestiżowa Y, która daje pełny ML.

@Altharis
Jakże mógłbym zapomnieć gracza, który notorycznie mnie męczył o postacie do 3.5 Miło Cię znowu czytać

@Koime
Wątpię bym w tym tygodniu coś dostał. Poza tym, to że ktoś teraz napisał, że bierze ten archetyp nie oznacza, że ja dostanę kartę postaci. Dlatego nie wycofuj się zbyt szybko, a już na pewno nie teraz, kiedy rekrutacja ledwo ruszyła, ja nie mam niczego od graczy.

@Kerm
Tak
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 29-07-2019 o 21:55.
Klebern jest offline