Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2019, 21:46   #1
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
WFRP 2 - Nic Zobowiązującego

Cześć, melduję się po małej przerwie.

Niektórzy pewnie kojarzą, że dość nieelegancko zamykałem tutaj co popadło (a wymagało mojej obecności) w okolicach lutego-marca.

Teraz planuję coś poprowadzić, wybór padł na sequel sesji, którą poprowadziłem niejako przez przypadek. W końcu gdyby Carnal nie zgromadził takiej ciekawej grupy śmiałków do Siegfriedhofu pewnie bym się nie zdecydował wziąć tej sesji na siebie. Po drobnych roszadach zaczęliśmy, skończyliśmy i choć zakończenie mogło pozostawić niedosyt dalej jestem zdania, że pasuje jak ulał.

"Niemartwi", bo o nich mowa, zmienią nie tylko tytuł ale i porę roku. Nie zmienią natomiast estetyki ani środowiska. Co najważniejsze - zmienią się bohaterowie tej historii.

Skoro już tyle wiem "na pewno" to po co ta sonda?

Głównie po to, żeby określić charakter dalszej rozgrywki. Tutaj prośba do zainteresowanych ewentualną grą Graczy pierwotnej ekipy "Niemartwych": głosując uwzględnijcie proszę, że niektóre opcje mogą utrudnić ponowne użycie Waszych postaci a nawet uniemożliwić im udział w przygodzie.

To kiedy start?

Jak napiszę scenariusz. Może dwa tygodnie, może dwa miesiące. Do listopada na pewno.
 
Avitto jest offline