Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2019, 16:18   #191
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Ja to mogłem mieć tyle do dodania - postawą wspomóc przekonywanie.
Niewiele to pomogło, przekonywanie nie weszło o trochę

Co do aktualnej sytuacji to chyba wszystko jasne. Jeśli nie, jak zawsze jestem dostępny w komentarzach.

Mam do poruszenia jeszcze jedną kwestię, która jest dość istotna dla kontynuacji tej przygody. Otóż pytanie do was drodzy gracze, czy czerpiecie przyjemność z uczestnictwa w tej sesji? Proste odpowiedzi Tak lub Nie wystarczą, choć docenił bym wszelkie uwagi lub spostrzeżenia.

Dlaczego was o to pytam? Od kilku postów nie czuję, aby dostarczany prze zemnie poziom odpisów był równy choć minimum jakości przyjętej na forum. I nie chodzi tu światotworzenie czy wchodzenie w interakcje z waszymi postaciami. Problemu raczej doszukuje się w braku doświadczenia z mojej strony w prowadzeniu i uczestnictwie w sesjach na tym forum. W moim odczuciu nie udało mi się stworzyć ciekawego i interesującego świata, sesja stała się zbyt szablonowa i nie potrafię jej ożywić. Jednak PBF jest zupełnie odmienny od sesji na żywo i boleśnie zdałem sobie z tego sprawę.

Dodatkowo odnotowałem, że coraz częściej pojawiają się rekrutacje do innych sesji z których niektórzy z was muszą rezygnować tłumacząc się brakiem czasu.

Nie zrozumcie mnie źle. Wciąż mam chęć prowadzić i przeżyć tą przygodę razem z wami. Obawiam się jednak, że tak ja jak i wy będziemy razem mozolnie bez cienia rozrywki odgrywać kolejne etapy z tej oficjalnej przygody. Winę tego stanu rzeczy widzę wyłącznie po swojej stronie.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Gerwazy
 
Gerwazy jest offline