Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2019, 20:14   #194
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
@Gerwazy robisz dobrą robotę. Gracze na forum nieraz unikają szerszych ocen przed zakończeniem sesji lub jej większego segmentu. Skoro jednak masz wątpliwości, ja także potwierdzam, że gra się przyjemnie. Czuć, że mamy wpływ na kształt fabuły, a jednocześnie gdzieś jesteśmy popychani w kierunku gotowego przecież scenariusza. Podoba mi się również przejrzystość rzutów oraz mechaniki jako takiej.
Pbf rządzi się swoimi prawami i jeśli pierwszy raz prowadzisz sesję w takiej formie, to prędzej czy później dostroisz się do jej wymogów. Najważniejsze, że sesja nie przepadła, a Ty przejąłeś pałeczkę. Według mnie można jeszcze podkręcić tempo, bo zazwyczaj zgrzyty są powodowane przestojami, a nie stylem mistrzowania.
 
Caleb jest offline