Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2019, 21:30   #184
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przepraszam Was, ale nie będę dostępny przez najbliższe dwa, może i trzy tygodnie. Dziś w nocy zmarł mój tata, nie mam... muszę zająć się innymi rzeczami niż gra. Jeśli Anton nie zginie do tego czasu wrócę do niego. Czy jest możliwość wzięcia postaci na boczny tor na ten czas?
- Moje kondolencje. Przykro mi to słyszeć i współczuję bardzo. Co do gry jasne, nie ma sprawy. Pozałatwiaj swoje sprawy i wróć jak Ci będzie wygodnie. Jak będziesz gotowy by wrócić to daj znać. A póki co trzym siem i powodzenia. No i jeszcze raz moje kondolencje :/
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline