Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2019, 19:41   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tabasa Zobacz post
Jeśli będę mieć czas we wrześniu i w rekrutacji nie będzie punktów, które mnie odrzucą (np. 1 post dziennie ze strony gracza), to się pewnie zgłoszę
Jako prowadzący staram się pisać średnio co drugi dzień, czasami w uzasadnionych przypadkach co trzeci. Dopasowuję się do tempa graczy, pod warunkiem, że reszcie drużyny to nie przeszkadza (w sensie: wszyscy czekają na jednego marudera). Jeśli trafia mi się notoryczny maruder, to w drugorzędnych scenach po prostu go proksuję i wlecze się niemo w tyle grupy.

Cytat:
Napisał Korbas Zobacz post
One-shot na 2-3 miesiące czy może kampania na rok - półtorej? ^^
To będzie krótki scenariusz (maks kwartał grania online). Chcę go poprowadzić, aby poznać bliżej forum i tutejszych rezydentów, ale jeśli przypadniemy sobie wszyscy do gustu i scenariusz zakończy się happy endem, będę otwarty na ewentualną kontynuację (jeśli pojawi się taka wola ze strony graczy).
 

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 31-07-2019 o 19:49.
Ketharian jest offline