Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2019, 20:11   #27
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Kostka wzrószył chudy ramionami.
- Niech będzie, wezwijmy tw dokumencie Moradina, Srebrny Płomień i Tzentha oczywiście na świadków – wykonał bez narzekania sugestię Varisa. Tymczasem Kasmael zarumieniła się nie i poklepała Varisa po plecach.
- Widzisz tatko jak to jest. Każdy krasnolud musi się udać na wyprawę, aby dowieść, że jestem dorosła co nie? I tak nie mam wyboru więc jakby co muszę się udać Nie da rady – a Varisowi szepnęła na ucho nie tak cicho jakby chciała.
- I jestem też całkiem doświadczona. Niedługo się przekonasz.
Tymczasem krasnolud wyszczerzył zęby i rzekł.
- Zaiste dobrze gadasz człeczyno. Jako, że będę waszym przewodnikiem, rad jestem, że ktoś taki mi towarzysz. Ty i ja pokażemy mojej córce jak się bohaterzy, co – ledwie dostrzegalnie krasnolud ouścił oko do Varisa, choć nikt tego raczej nie dostrzegł.
Tymczasem kobieta obok Finna popatrzyła z zachwytem, dziwnie niepasującym do jej bystrych i przebiegłych oczu.
- Ojej, to zaiste wspaniałe! Czy między jednym smokiem a drugim mógłbyś zrobić dla damy. Jedną drobną rzecz?
Jej uśmiech był trochę taki jakiś drapieżny.
Fikonja zobaczyła jak Balgrim, jednooki krasnolud ze złotymi zębami wyszczerzył się.
- Ha! Złoto! Najprawdziwsze!. Choć jak wrócę do cytadeli, to każę sobie zrobić Adamantowe! – zakrzyknął i pomachał doArmhmyna.
- ‘o widzę, że podziwiasz nasze trofeum! Ha, pozostałe jaja rozbiliśmy młotem! Martwy smok to dobry smok. To było ze trzydzieści lat temu – przerwał mu huk jakby grzmotu i jakby ktoś zadął w róg bojowy.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline