Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2019, 20:35   #196
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Miło mi to wszystko słyszeć, no może poza tymi uwagami odnośnie słabego tempa. Rzeczywiście przyznaje, że ostatnio ociągałem się z postami. Było to spowodowane tym wszystkim co opisałem powyżej. Przed każdym odpisem zadawałem sobie multum pytań, okazuje się, że niepotrzebnie.

Skoro nadal macie chęci do gry to ruszamy z kopyta!

@Phil Wypowiedź Garrana potraktowałem jako zastraszanie. Rzuciłem i - 91, nic z tego. Także motyw dogadania się z ogrami przepadł.

Okazało się też, że Gluk był na tyle mądry aby wrócić do swoich towarzyszy: 19. Nie można jednak tego powiedzieć o jego kompanach: 96 (nie wiem czemu kostnica wcieła mi rzut i nie mogę go znaleźć, ten jeden raz musicie uwierzyć na słowo ). Wypadł pech dlatego jeden z nich ruszył do was pełnym biegiem, reszta na ten moment idzie za nim, ale tylko idzie.

Runda 1

Inicjatywa:

1. Garran - 37
2. Ernst - 43
3. Gunter - 50
4. JeanLuc - 35
5. Luiza - 50
6. Hugo - 57
7. Ochotnicy - 31
8. Ogry - 33

Kolejność:

1. Hugo
2. Gunter
3. Luiza
4. Ernst
5. Garran
6. JeanLuc
7. Ogry
8. Ochotnicy

Jako, że zaczęła się de facto walka, a ogr jest straszny, pora trochę poturlać kości i zobaczyć jak sobie radzicie ze strachem. Z racji tego, że macie czas się przygotować i od dłuższego czasu mieliście świadomość możliwej walki wszyscy otrzymują bonus +10 do testu SW.

1. Ernst : 56
2. Luiza : 16
3. Gunter: 92
4. Jean-Luc: 84
5. Garran: 98
6. Hugo: 41
7. Ochotnicy: 86

A więc Ernst, Luiza i Hugo mogą działać w tej rundzie.
Zaczekam więc na deklaracje Kerma co robi jego postać i przejdę dalej chyba, że Jessica się uaktywni.

Phil, moje gratulacje, pierwszy PO. Szarżujący ogr to chyba trochę za dużo dla medyka. (chyba, że wykonamy przerzut)

Jeśli chodzi o samą walkę, możemy kontynuować ją w komentarzach lub przenieść się na doca, zależy od was jak wolicie. Idealnie by było jeśli udało by się nam utrzymać tempo jednej rundy na dzień, ale to wyjdzie w praniu.

Jeśli chodzi o rozmieszczenie na ten moment to dla uproszczenia obowiązuje to z tej mapki:

Jedyna różnica to ta, że ogr który z wami rozmawiał cofnął się do towarzyszy i Garran stanął obok Ernsta.

Jeżeli o czymś zapomniałem, coś jest niejasne, gdzieś popełniłem błąd to jak zawsze czekam w komentarzach.

E: Hen, w tak zwanym międzyczasie zdążyłeś już odpisać. Przepraszam, że nie przygotowałem sobie wcześniej tego wpisu o rozpoczęciu walki. Powinienem był go wstawić razem z wpisem w głównym temacie. Moja wina i nauczka na przyszłość. Czy możesz mimo wszystko na ten moment usunąć swój wpis i zachować zacny opis szarży na późniejszy moment?

E2: Kerm, identyczna sytuacja jak powyżej. Również masz moje szczere przeprosiny za spowodowanie prze zemnie tego zamieszania. Na marginesie, Ogr jest poza zasięgiem tego czaru.
 

Ostatnio edytowane przez Gerwazy : 31-07-2019 o 22:37. Powód: Wklejenie właściwego posta.
Gerwazy jest offline