Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2019, 22:36   #198
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Jean-Luc specjalnie pomodlił się o odwagę (+20 do testów strachu i grozy do czasu zakończenia walki), a tu taki klops. Mogę usunąć posta i zrobię to chyba że mogę zużyć PSa na przerzut testu SW, wtedy poczekam do drugiego wyniku.
Ok, uznaję, że Jean-Luc pomodlił się w czasie gdy Gluk wracał do towarzystwa. Razem masz więc +30 do testów co i tak nie zmienia faktu, że pierwszy test nie wszedł. Zostaje użyty PS - 16, Jean-Luc może działać w tej rundzie.

Właśnie, kolejny przykład niedoświadczenia lub pośpiechu. Czekam na deklaracje od wszystkich, gdyż inni gracze także mogą chcieć użyć PS na przerzut.

E: Nie wiem czy wam podawałem, więc napisze teraz. Ernst, Luiza, Gunter mają po dwa PS, Garran jeden, Jean-Luc cztery.
 

Ostatnio edytowane przez Gerwazy : 31-07-2019 o 22:40.
Gerwazy jest offline