Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 15:32   #20
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
Sam nie wiem. Jeszcze zobaczę. Najprawdopodobniej do twojego powrotu pominiemy twoją postać i dopiero w tedy, o ile okażesz chęć, wprowadzimy cię do przygody. Może jednak się okazać, że wygodniej będzie zrobić NPC. Oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko.

EDIT:

Dobra. Mam uzupełnioną drużynę. Grają Revan, Hawkmoon, picollo i Gabiel. Odyseję dołączymy do przygody gdy wróci z kolonii i wyrazi wtedy dalszą chęć uczestnictwa w zabawie. We wrześniu może dołączy się jeszcze Giudo o ile będzie chciał i poprawi swoją kp.

Co do kwestii organizacyjnych. Wyjeżdżam 12 sierpnia na tydzień. W tym czasie albo zawieszę sesję, albo zostawię was w jakimś miejscu gdzie będziecie robić co tylko zapragniecie.

Na koniec kilka zasad, których chciałbym abyście przestrzegali. Jeśli któraś z postaci notorycznie będzie je łamać to...uśmiercę ją.
1) Co najmniej jeden post na dwa dni.
2) Proszę o posty dłuższe niż dwie-trzy linijki. Bogate w opisy. Możecie wprowadzać do otoczenia własne elementy. Możecie także wybiegać nieco w przód.
3) NIE psujemy innym zabawy. Jeśli nie chcesz dalej uczestniczyć w sesji po prostu napisz mi to w pw.
4) Wszystko co nie dzieje się w przygodzie piszemy tutaj.
5) Normalnie piszemy czynności
Kursywną piszemy to co postać mówi
Podkreśloną to co postać myśli
Pogrubioną wtrącenia, których nie używajcie za często.
6) Gramy realistycznie, zgodnie z umiejętnościami i możliwościami waszych postaci.

No i to właściwie tyle. Początkowy post uzupełnię jeszcze dzisiaj. Rozumiem, że Revan i Hawkmoon nie mają obrazków przedstawiających ich postacie? Trudno. Jakoś przeżyjemy.

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy gdy tylko poprawię post.

EDIT 2:

Post poprawiony. Gramy!

EDIT 3:
Miałbym jeszcze taką prośbę abyście tutaj jeszcze napisali ulubiony trunek waszej postaci i zarys charakteru. Dopiero teraz doszedłem do wniosku, że mi się to przyda.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 31-07-2007 o 18:19.
PhilipsonZuo jest offline