Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2019, 09:39   #31
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Dzięki, ale tym razem pasuje. Dużo różnorodnych zdolności wprowadzających sporo chaosu, trzeba by temu poświęcić więcej uwagi niż byłbym wstanie. Zresztą nie jestem pewien czy dałbym radę w każdej rundzie napisać, a nie chce psuć przez to innym rozgrywki. Chyba, że zostanę zlinczowany/zabity w 1 rundzie, to na tyle zagrać dam rady na pewno
Powodzenia.



- [nastroszenie wąsików] [zmarszczenie noska] ?
PIP.
Szczur Marek Rewik był załamany. Śmierć Szczurów położył mu na ramieniu kościstą, ale nie do końca
nieżyczliwą łapkę.
PIP.

A moim obecnym avatarem zagrał swego czasu Hen_cerbin.
Spoko, choć jak pisałem fazy dnia będą trwać dwie doby przynajmniej więc sporo czasu. A role są całkiem normalne według mnie, widziałem jeszcze bardziej zakręcone, chyba nieco osłabię role Mafii w finalnej wersji.

Mamy 12 graczy, przy których będzie 9 członków Miasta i 3 członków Mafii. Poczekam jeszcze na zgłoszenia do końca weekendu, przy 13 graczu weszła by jedna postać niezależna.
 
Lord Melkor jest offline