Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2019, 23:27   #192
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
A ja pisałem, że chodzisz? Nawet tajemnicza postać zbliżała się do ciebie, a nie ty do niej. Jeśli chodzi o "zrobił parę kroków i dostał w łeb" to potraktuj to jako literacki ozdobnik. Mogło być "stał i dostał". Rzuty były takie, że ty nie zdałeś nic, a napastnik wszystko. Tym razem on fireballem, a ty kultystami.

Następnym razem, jeśli gdzieś nie zrozumiem deklaracji albo coś poplączę, proszę o wiadomość. To nie real ,nie wyprostujemy sytuacji dwoma zdaniami w 10 sekund, ale co się da, to zrobimy.

Edit: A, czyli ostatni post. Ktoś się skradał, ty nie zauważyłeś, ktoś cię ogłuszył. Tak wykazały kostki w połączeniu z mechaniką gry. Fabularny opis jest jedynie zapisem rzutów, mogę go zmienić, ale rezultatu to nie zmieni. Będziesz leżał parę kroków dalej.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.

Ostatnio edytowane przez Phil : 03-08-2019 o 23:33.
Phil jest offline