Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2019, 23:58   #16
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Jacek był na spotkaniu rady, ale trochę taki skołowany. Siedział ciałem, lecz umysł był otępiały. Ostatnio kiepski okres. Niewiele pamięta, ale z tego co mówili to jeszcze nigdy tak energicznie ceremonii w Qniu nie przeprowadzał jak ostatnim czasie. Mniejsza z tym. Ważne jest jednak iż świadomość powróciła w pełni do Dydusowego łba.

-Przyjaciele zaufajcie mi to dal nas dobre wieści są. Jutro bowiem zostanie ogłoszona historyczna nowina. Nasze piękne miasto stanie się tym miejscem skąd wyrusza Wielka błogosławiona armia na świętą wojnę przeciw całemu temu cholernemu plugawemu nekromatycznemu zarastwu.

Gadał sobie Jacek nawet trzeźwym głosem.Będąc dalej gdzieś w obłokach, lecz poprawiało się z każdą ubywająca milisekundą. Myślał iż potrzeba trochę nowego religijnego ducha zastrzyknąć w lud, bo datki przestały się zgadzać ostatnim czasie. Tworzenie armii kosztuje, a święte cele trza wypełniać, rzeka złota spłynie by utrzymać taką armie. To nikt wtedy nie zobaczy gdy trochę zniknie.

-Powiedzcie straży by tych pomyleńców przyprowadzili do mnie. Jak kto ma pytania niech idzie ze mną, Odpowiem po drodze, bo dziś pracowita noc muszę pisma przygotować.- po czym zerwał się i zakrzyczał najbardziej świętobliwym tonem jakim umiał- Błogosłąwię was w imeniu Morra" i poszedł se.

Zakrzyknął tylko do dzieciarni i parę razy jeszcze po drodze iż każdy wierzący niech przybywa jutro w południe do Domu Morra przemawiać będzie. Po czym poszedł czynić przygotowania.
 
Lynx Lynx jest offline