Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 14:22   #6
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Koncepcja takiej rozgrywki z GoT i tej dobrze znanej i lubianej koncepcji "Od zera do bohatera" w Twojej sesji są bardzo dobrymi pomysłami, brzmi ciekawie i zachęcająco.
Przy czym zaznaczyłem "Nie!", raczej nie zagram, ponieważ nie specjalnie podoba mi się akurat taka krzyżówka. Jest tyle innych tytułów, które znacznie bardziej pasują do fabuły i rozgrywki typu Gra o Tron (choćby: Magi/Adventures of Sinbad, Naruto, Code Geass), że zastanawiam się dlaczego padło akurat na DB (który swoją naturą wolnej, wesołej napieprzanki zupełnie odbiega od intryg i wojen rodów z Westeros)?
Rozumiem Twoje argumenty o słabej fabule i tak dalej, aczkolwiek bohaterowie DB są jednoosobowymi armiami, obdarzonymi uber hiper mega wypas nadprzyrodzonymi mocami, nie chce mi się to jakoś skleić w oprawę zakulisowych potyczek słownych rodem z Królewskiej Przystani, ostrych i groźnych, acz do granic kurtuazyjnych, zawierających drugie, a czasami trzecie i czwarte dno, które odkrywa się dopiero po drugim obejrzeniu całego serialu.
Prawdopodobnie mam po prostu zbyt mało informacji, by ten obraz zobaczyć szerzej, tak jak Ty go widzisz, stąd mój brak entuzjazmu na tą akurat krzyżówkę
Tak czy inaczej i tak z ciekawością przeczytam szczegóły rekrutacji i ewentualny początek sesji, kiedy się pojawi, żeby wtedy ponownie zrewidować swój pogląd na tą sprawę ^^
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline