Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 18:34   #141
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Cóż JA już nic nie pisze ani na doku ani na forum czekam aż MG da rozstrzygnięcie moich deklaracji.

Darowałam sobie 'sprowadzania czytających".
Bo Jeremi dobijaniem się do drzwi kościoła moim zdaniem sprawnie was wyciąga zresztą moim zdaniem na oczach tego orszaku.
O czym wspomniałam w poście żeby jednak było jakieś powiązanie do działań jego postaci.

On Teraz powinien dać post z łomotaniem do was a wtedy ekipa kościelna niech się wypowiada i tyle.
MG rozstrzygnÄ…Å‚ TwojÄ… deklaracjÄ™ na docu.

Cytat:
Gdy Nawoja powiedziała że chce odejść, wiedźmiarz chwycił ją za rękę i cicho powiedział.
- Ten nowy pan to z tych co mieczem i batem rządzą, a nie dobrym słowem. Zważ co mówię i trzymaj głowę nisko dziewko. - po czym ją puścił. Swoje zrobił, ostrzegł. Nie jego sprawą było że młynarz dzieci swoje rozpuścił jak furmański bicz. Ale tego że [b]Światożar[/i] się na niego zamierzył darować nie miał zamiaru. Co jak co ale szczeniaki powinny wiedzieć gdzie ich miejsce[/i]
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline