Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 21:27   #150
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Chciałbym też sprecyzować jedną rzecz MG:
Czy posty graczy w danej kolejce dzieją się w kolejności chronologicznej i kto pierwszy ten szybciej działa? Czy raczej dzieją się mniej więcej równorzędnie?
Mniej więcej równorzędnie. Chyba, że ktoś wyraźnie reaguje na czyjeś działanie, to wtedy siłą rzeczy jego akcja następuje po akcji, na którą reaguje.
Staram się nie stosować zasady "kto pierwszy, ten lepszy" - po to macie tydzień na wpis.



Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
Nasunęło mi się teraz takie pytanie: my słyszymy, co się dzieje na zewnątrz?
Wrota zostały zastrzaśnięte, a mury z kamienia. Niby są jakieś małe okienka, no ale nie wiem. Zakładałem z góry, że raczej ich nie słyszymy, a już na pewno nie wyraźnie.
Jeżeli stoicie przy drzwiach, możecie usłyszeć przytłumione okrzyki Jeremiego. To są solidne materiały, ale nie dźwiękoszczelne.
 
Bardiel jest offline