Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2019, 23:08   #270
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 43 - 2037.III.29; nd; popołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Bardzo przepraszam za opóźnienie, nie wyrobiłem się w weekend. A termin powiedzmy, że do pt. 09.VIII. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta. Ja w pt jestem lotniskowy więc może mnie mniej być. Liczę na to, że w weekend znajdę czas na odpisy no ale po prawdzie no to urlop to różnie może być.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany) + pm
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany) + shotgun
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny) + kw
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny) + k-ek



- Oki no to w poście zeszło z godzinę na te rozglądanie się po okolicy, narady i przemieszczenie wozów i siebie nawzajem.

- Zedyciłem pozycję Dunkierki. Z przeciwległego brzegu jeziora łatwo aby straciła z oczu widok na plan akcji. Obecnie jest na pd. części ulicy prowadzącej do transportera i robotów. Ma do nich po osi ulicy ok 200 m. Z tego miejsca widzi cały front budynku ale nie widzi jeziora i podwórza za domem (czyli tam gdzie obecnie jest Law i spółka).

- Z grupek Rocky'ego i Kelley'a część została przy samochodach, część poszła od samochodów na północ tylko drugą stroną drogi a dwóch złomiarzy poszło z Lawem i Juniorem. Czyli na zapleczu przy jeziorze jest ich razem czterech.

- Mniej więcej podwórkami, od strony jeziora, udało się dojść bez większych przeszkód do "adventowego" podwórza. I do tej pory poszło spokojnie i bez przeszkód/sensacji. Okolica opustoszałych przedmieść w stylu postapo.

- Na koniec posta cała czwórka jest w pobliżu jeziora i ogrodzenia "adventowego" podwórka. Do pilnującego MEC-a jest ok 50 m (długość podwórka). Do narożnika z tyłu domu jest ok 20 m po najkrótszej linii.

- No podstawowe opcje są następujące:


1 - przeczołgać się po trawie - MEC jest trochę wyższy od przeciętnego dorosłego więc nawet jeśli nie zauważy człowieka który czołga się w trawie może zauważyć ruch samej trawy. Nie wiadomo czy może to dostrzec i co zrobi jeśli dostrzeże. Ryzyko jest takie, że jeśli dojrzy i postanowi zareagować to po prostu można liczyć, że spudłuje bo trudno w takiej sytuacji coś zrobić.

2 - zanurzyć się w jeziorze - największe szanse na ukrycie się i przepłynięcie czy nawet przejście po dnie w stronę zaplecza domu. Ale jest ryzyko zamoczenia i uszkodzenia elektroniki (rzut 5k10 na 10 następuje awaria sprzętu = 2 komunikatory xcomowców, 2 krótkofalówki złomiarzy i 1 hakerski komputerek Lawa).

3 - przebiec - można postawić na szybkość i spróbować przebiec przez odkryty kawałek aż do narożnika domu. Tym sposobem wszyscy mogą dostać się na zaplecze domu dość szybko. Ale też największa szansa, że robot dojrzy ludzi i otworzy ogień.

4 - inwencja własna - sam coś wymyśl


---


- I chyba tyle na tą przedurlopową turę. Jakby co to pisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline