Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2019, 02:06   #186
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 36 - IX.05; pn; ranek

Ok, no to post jest to czas na komenty :> Co do terminu myślę, do pt. 09.VIII.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -2/-5; (1x R.Cię, noga)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- Alex 8/9 RL > s: draśnięty; ranny -1/-4 (1x R.Lek, korpus)
- Dziki Pazur 8/9 > s: ranny; rany -2/-5 (1x R.Lek, korpus)
- Morgan 5,66/7 RL > s: ranna -3/-6 (1x R.Lek, l.ramię; 1x Dra, p.noga)
- Burger 5/6 RL > s: ranny -1/-4 (1x R.Lek, korpus)
- Aria 8/9 RL > s: ranna -1/-4 (1x R.Lek, l.ramię)

---


- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +73/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:


- Marcus 5 PD za rozmówkę Marcusa z Kłem.

- Vesna 5 PD za rozmowę z zakładnikami.

- Vesna 5 PD za rozmowę z Johansenem.





Omówienie




- No cóż, przewinąłem nieco akcję do poniedziałkowego poranka. Poranek jest ciepły i mglisty.

- Końcówka dnia zeszła każdemu to zostawiam Wam. Wieczorem była kolacja która samoistnie przekształciła się w wieczorną imprezę. Tubylcy tańczyli, grali, śpiewali, klaskali gdy już nasycili żołądki. Jeśli ktoś się chciał podpiąć pod imprezę no to nie było przeszkód.

- Impreza skończyła się dość wcześnie, jeszcze przed północą. Potem towarzystwo się rozeszło. Karawaniarze dostali do dyspozycji jedną z klas na piętrze gdzie można było przenocować.

- Rano jak to rano. Czyli poszły testy gojenia się Ran i odpisywanie leków na Chorobę. Z karawaniarzy testy na gojenie Ran oblali: Zimm (-1/-4), Ricardo (0/-3), Morgan (-3/-6) i Dziki Kieł (-2/-5). Reszta zdała więc oczka kar spadły o 1. Detale macie w excel. Na całą grupę karawniarzy poszło 15 gaz jałowych albo 5 bandaży. Jeśli nie ma protestów oznacza, że wszystkich opatrzyła Vesna chyba, że ktoś da jej do opatrzenia własny opatrunek.

- Ogólnie ekipa karawaniarzy zbiera się do wyjścia w dżunglę. Zostanie jej przydzielonych paru przewodników co mają ich zaprowadzić tam gdzie powinno być gniazdo dzikunów. Chciałbym wyraźne deklarki kto co robi i co ze sobą zabiera. Jeśli czegoś nie dopisze, że zabiera no to zostało w osadzie.


---


- Chyba tyle z mojej strony na tą przedurlopową turę. W pt będę trochę lotniskowy więc może być mnie mniej. W pn znów mam wyjazdy a wieczory w weekend pewnie zajęte. Dlatego ucieszyłbym się jakbym mógł w sb czy nd w dzień napisać posty Ale no to urlop to różnie może być z tymi odpisami
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline