Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2019, 15:41   #15
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Królik majestatycznie wstał z podłogi, gdzie został przewrócony przez nieostrożne postacie i ostentacyjnie otrzepał się z kurzu.
-Dobre maniery to podstawy. Nie możemy się od tak potrącać. Są zasady, których trzeba przestrzegać. Obawiam się, że wszyscy tutaj zgromadzeni ich nie znają, więc czuję się odpowiedzialny za wprowadzenie ich-wygłosił pewnie-Na początek przedstawienie się. Ja jestem królik. Nigdy wcześniej was nie widziałem. Skąd jesteście?
Rozglądał się dookoła uważnie.
-Trzeba tu zaprowadzić porządek. Nie możemy pozwolić jakimś obcym na naruszanie naszego spokoju. Co macie na swoją obronę?-wycelował palcem w losowe osoby
Po chwili książe zwrócił jego uwagę.
-Jak wszystkim wiadomo, nie ma żadnego księcia, wszyscy żyjemy razem, czasami jedynie odwiedza nas Krzyś. Czyżbyś to ty był potworem?
 
BG jest offline