Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2019, 22:21   #27
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Ano miałem tam iść, jeno kamraci chcieli najpierw do świątyni. Myślał by kto... - Zamiast kończyć myśl machnął tylko na resztę ręką i już zupełnie spokojnie podszedł parę kroków w stronę przywódcy wieśniaków. Zmienił ton na przyjazny, przynajmniej w jego rozumieniu, a kolce na jego głowie uniosły się nieco.

- Nadaar jestem, a ciebie jak zwą? Powiedz no mi o co z tą waszą wioskową wiedźmą - zielarką chodzi. Od lat tu mieszka, czy przybyła jakoś w okolicy kiedy to kłopoty zaczęły szlak nękać? Bo niby jej nie lubita, ale jednak nie pogoniliśta baby w świat. - Pomimo słusznego wzrostu wieśniaka, dragonborn i tak nad nim górował. Jednocześnie starał się przybrać przyjazny wyraz twarzy, który miał nadzieje, zostanie właściwie rozpoznany.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline