Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2019, 20:52   #589
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czyli rozumiem że postać odzyskuje te dwa okruchy czy też Zonk zabiera mi bonusowe PD z paczki i okruchy z plebiscytu ? Może argument że w momencie wyciągnięcia kota w worku postać nie była w posiadaniu okruchów coś by pomogło

W sumie szkoda Karla z przeszkoleniem, tą mocą oraz początkiem znajomości w policji zapowiadał się na całkiem dobrego prywatnego detektywa.

Nie chcąc powtarzać akcji KIA Karla na razie się powstrzymam przed bardziej ryzykownymi pomysłami bo nie mam pomysłu na drugą postać.

Na razie poczekam na to co zrobi Patrycja wszystko zależy od tego czy Wajcha przedstawi nam jakieś normalne warunki wspópracy jeżeli powie macie 3 godziny / czas do wieczora na dostarczenie mi zastępstwa a ja zostaje w tym mieszkaniu to Adam nie wytrzyma i zaproponuje gościowi poczęstunek z ołowiu a ja zadeklaruje wykorzystanie okruchów choć nie wiem jak działają.

Wtedy Adam by się bał o swojego kumpla kaleka po prostu chciałby wpić drinka upalić się Marychą i pójść do klubu a na noc ucieknie przed Wajchą do schronu alicji :P stąd zgadza się na ten układ z polowaniem żeby zyskać na czasie bo nie zamierza bawić się w łowcę głów :P

Jeżeli nasz morderca nie przedstawi korzystnych warunków wtedy zaczne deklarować w sesji a na razie tu sobie kombinuje :P
 
Brilchan jest offline