Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 19:04   #39
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
Bałaś się że będziesz spała z Kirsten i zostaniesz oskarżona o homoseksualizm?
No wiesz co? Pisanie takich rzeczy to czysta zbrodnia! Zaraz cię ukażę moim zaklęciem <pif paf:P)


Co do postaci z książek się zgadzam, napewno byłyby nam bliższe stare twarze z Hogwartu. Lepiej wiedzielibyśmy jak wyglądają, jak się zachowują. Jakie są ich słabości, na kogo uważać itd. Na przykład ja bardzo się zdziwiłam, kiedy napisałeś że wicedyrektor to zaledwie dwudziestoparoletnia panna. Jakoś mi taki wiek nie pasuje do posady wicedyrektora takiej szkoły. No ale to tylko moje zdanie Mam nadzieję, że to jeszcze wejdzie w życie, a włąśnie i jeszcze jedno. Mógłbyś napisać jacy nauczyciele są opiekunami naszych domów (skoro już sam ich wymyśliłeś )
 
Aivillo jest offline