Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2019, 13:09   #1493
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wcześniejszy post z Stary 08-08-2019, 16:10 Wrzuciłem wierszyk plus wyjaśnienie Gobelina skąd tam jest sorry że zaspałem ale ostatnio miałem remont kuchni plus problemy ze snem :P

Poprzeglądałem trochę docka zmieniłem kolorek na poziomkowy bo MG zwrócił uwagę że za dużo zielonego było na mapię. Dopisałem też dwa punkty do "listy życzeń"

Zastanawiam się też czy nie zwerbować niziołka trubadura rozumiem że wystarczy zdać test na charyzmę ? Bo nie było nic o zapłacie?

Z KP wynika że Gobelin ma 50 golda to chyba musi zapłacić za pokój w Ognisku (czy tam jakiś kąt za piecem ) jeżeli coś zostanie to kupi miksturę leczenia.

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
W sumie scenę z karczmy można by wrzucić, chyba że ktoś tam jeszcze planuje coś dopisywać
Zastanawiałem się nad tym czy nie odegrać jak Gobelin śpiewa w Ogniksu epos o walce w świątyni to byłaby wymówka żeby poznać niziołka a może nawet coś zarobić czy zyskać sławę

Ale skoro chcecie wrzucać scenki a MG napisał że "wydarzenia w tej lokacji raczej zakończone" to nie będę się wcinać jak zwykle mam refleks leniwca ale postaram się nad tym popracować:P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-08-2019 o 14:11.
Brilchan jest offline