Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2019, 17:55   #183
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel doprowadza siÄ™ do porzÄ…dku

Medykowi krótką chwilę zajęło doprowadzenie się do jako takiego stanu używalności obmył się wilgotną szmatą, alchemicznie odnowił czerwoną farbę do włosów które zaplótł w Xngijski warkocz i zjadł kawałek kurczaka które walały się po pokoju obsmażył (a raczej nadpalił nad ogniem) pajdę chleba razowego i wsadził ją sobie w pysk żeby co szybciej ruszyć w drogę .

Tak pokrzepiony założył czerwony bezrękawnik podspód białej marynarki i przewiewnych spodni tego samego koloru.

- No tak kilt miałem wyprać... HMmm nie ma co! Biegłem przez miasto był przewiew i nie miałem kiedy zapocić - Złożył pożyczony fragment garderoby niosąc go pod pachą i z ustami wypełnionymi spalonym tostem ruszył na poszukiwanie Stanisława.

Po znalezieniu Staśka

- Milordzie proponuje przejść się do fontanny w której się obudziłem. Może znajdziemy w pobliżu Panicza Macjeja bądź jego ukochanego wuja Jakuba ? Potrzebuje zwrócić tą zacną męską sukienkę uczynnej starszej damie a wiadomo wszkaże że trudno o lepsze źródło lokalnych plotek niż znudzona starsza Dama- Zaproponował wciąż grając rolę Midorino na wypadek gdyby ktoś podsłuchiwał.
 
Brilchan jest offline