Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2019, 18:34   #184
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan w rozmowie z Kościejem
- "Rany facet mnie rozumie, ale znowu zaczął pieprzyć filozoficznie..." - pomyślał Stefan.
Podrapał się po głowie, żeby potem powiedzieć:
- Znaczy się, że ta cała Brama to wejście do Niebytu i Piekła? Panie Wszechwieczny pamiętajcie, że ja jestem syn rolnika, więc nie za mądry... Zwłaszcza w porównaniu z Wami

Stanisław się ogarnia

Ubrał się. Sprawdził, czy farba do włosów trzyma się. Ogolił. Zjadł na szybko jedno z pozostałych udek. Znalazł Samuela, choć wolałby Stefka.
Powiedział do mieszańca:
- Mój durny Stryj jest gdzieś w budynku na kacu i ryczy. Znając Stefka może z nim być. Stryjowi nie zawadzi zasadzić kopa na rozbieg. Więc idę tam!
Ty szukaj szczęścia przy fontannie. Gdzieś musi być. Niemożliwe, żeby był po za terenem hotelu!


Dopadłszy pokoju w którym miał być Stryj zawołał po Piastiansku:
- Stryjek zawsze powtarzasz, że jesteś pewien, że 2 osoby obdarzają cię bezwarunkową miłością- twój brat i Stefan. Bo Mirek jako twój syn nie ma wyboru... Więc dupa w troki i pomóż mi znaleźć Stefka!
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 13-08-2019 o 22:00.
Guren jest offline