Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2019, 20:50   #1495
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zauważyłem pomyłkę i rozpisałem scenkę gdzie Gobelin opowiada bywalcom karczmy historie walki w świątyni ze swojego POV.

Trochę popłynąłem co do długości i mało kreatywny ten opis następnym razem spróbuje wymyślić jakiś kolejny wierszyk albo piosenkę na cześć Walkirii i jej dokonań.
Mam nadzieje że nie będzie wam przeszkadzać wtórność tej scenki pozwoliłem sobie też przeprowadzić mini dialog z tym niziołkiem NPCem wykorzystując go w scence

Dobrze pamiętam że ty wykonujesz rzuty ? Poprosiłbym o rzut czy niziołek byłby pod wrażeniem na tyle że zechciałby dać się zwerbować i pytanie czy taki rzut pokazałby czy epos goblina zrobił dobre wrażenie ? Bo pamiętam że Atheris udał się występ to może i na biednego Gobelina skapnie jakiś podziw bądź brzęcząca moneta ?

Tekst oczywiście jest na surowo potem poprawie scenkę przed wrzuceniem.

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem że Gobelinowi dostał się najlepszy loot dałem odpowiednią reakcje w docku nawet pasuje bo orginalnie planowałem żeby się popłakał po objawieniu to teraz ma okazje się wypłakać z wdzięczności

Dwa pytania w związku z nową zbroją:

1. Czy potrzeba przeróbek u Kłosa żeby się w nią Gobelin zmieścił ?
2. Rozumiem że skórę psa dalej ma w ekwipunku ? Tylko że w mieście takich cudacznych obleśnych przedmiotów raczej nikt nie kupi czyż nie ? Może będzie można ubrać Trubadura niziołka jeżeli się uda zwerbować albo jakiegoś innego najmite w przyszłości ? Czy też te 50 golda to ze sprzedaży psiej skóry ?

I pytanie bonusowe ile trzeba będzie zapłacić za pokój w karczmie bo się zastanawiam czy nie kupić mikstur leczenia choć się Gobelin boi chodzić po mieście...
 
Brilchan jest offline