Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2019, 18:46   #83
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Króliczek przyjaciel Puchatka Zobacz post
Najpierw przez całą noc nie mogłem zasnąć, bo ktoś chrupał lizaki... Potem ktoś obok zaczął tupać... Słyszałem kopytka...
Powierzchnia galarety zafalowała. Te słowa niosą w sobie ciężar prawdy.

Cytat:
Napisał Króliczek przyjaciel Puchatka Zobacz post
Ja widziałem kogoś przypominającego kuca, jak szedł gdzieś w kierunku księcia. - Podniósł z pułapki stworzonej z grzebienia i stosu książek fioletowy włos - Ha! Wszystko się zgadza! Głodny smok ujawnia się w nocy!
Zofia była z natury układna, bo jako śluz miała formę półpłynną i łatwo dopasowywała się do otoczenia. Jeśli istniało ryzyko, że ten lincz jest pomyłką, to nie dawała tego po sobie poznać. Jej zdaniem lepiej było udawać głupszą. (Gdy można udawać głupszą, niż się jest, to znaczy, że nie jest się tak całkiem głupią.) Wysłuchała więc z uwagą, co obie strony mają do powiedzenia, i postanowiła popłynąć z prądem, czyli pokazać kurowej kuców nieubłagany środkowy palec. Nie miała do Dziuni żadnej osobistej urazy, wręcz przeciwnie, wyobrażała sobie świat kucy jako bajeczną krainę, w której z pewnością było miejsce na dobrze zaopatrzony sklep mięsny i na przecudną tęczę, która, jak wiadomo, może się narodzić tylko z morza krwi i męczarń. A Zofia lubiała krew i mięso, bardzo lubiała.
 
Ril jest offline