Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2019, 15:02   #1498
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja czekam na reakcje Arsun na scenkę Gobelina i reakcje bywalców karczmy na występ pokurcza a raczej reateling ostatniej scenki z walką i będę mógł klecić z tego posta na forum.

Myślałem żeby tą zbroje ze skóry psa zanieść do świątyni jako wota i podziękowanie przy okazji kupić miksturę leczenia bo skoro nikt cywilizowany by tej zbroi nie używał to raczej nikt by nie kupił a można by dać jako dar oraz podziękowanie za liczne łaski i symboliczny start w nową drogę życia.

Ale nie chcę udziwniać czy rozciągać jak sprzedana to możemy uznać że sprzedana i koniec

Zastanawiam się też czy nie kupić drugiej mikstury leczącej to bym wydał całą kasę Gobelina chyba że to ostatenie 25 zł po kupieniu mikstury poszłoby do Raileyna ze przeróbkę zbroi na mojego pokurcza.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-08-2019 o 17:29.
Brilchan jest offline