Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2019, 23:02   #119
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
- A cóż to, macie mnie za jakiegoś kultystę? - Zote był bardziej niż wściekły. Liny w końcu puściły i wojownik opadł na ziemię z wielkim hukiem. Jak jednak przystało na ludzi jego pokroju, wyszedł z tego bez szwanku. - Niechaj będzie. Czy jesteście ślepi czy może zagubiliście się w snach tego miejsca, udowodnię wam moją miastową przynależność jako barbarzyńca. Joe, ty naćpany kretynie, za rozpoczęcie na mnie nagonki, odeślę cię do Jasności jutro o dwunastej. Chyba że dasz mi bardzo dobry powód, aby było inaczej. - Odwrócił się do reszty zgromadzenia. - Ranią mnie wasze głosy, ale ponieważ solidnie namąciłem, rozumiem je. Jeszcze raz pragnę was wszystkich przeprosić. Nawet ciebie, Talar, ale zważaj kogo nazywasz chujem. - Teraz z kolei zwrócił się do galarety. - Skąd pomysł, że królik mącił? Jak dla mnie mówił jasno i sądząc po siedmiu osobach głosujących za jego słowami nie tylko dla mnie. Zwłaszcza, że byłaś jedną z nich.
 

Ostatnio edytowane przez Rozyczka : 13-08-2019 o 23:02. Powód: Zjedzone "[/i]"
Rozyczka jest offline