Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2019, 23:26   #1500
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuję ci bardzo też dałem odpowiedź na słowa walkirii to już mogę klecić posta chyba że masz coś jeszcze do dodania ? Dzisiaj jestem padnięty jutro zajęty a w czwartek jakieś święto to pewnie posprzątam trochę chałupe ale do końca tygodnia pewnie sklece posta z tego flashbacka i występu w karczmie.

Nie wiem czy do tego posta dodawać reakcje na wygranie zbroi czy losowanie ktoś wrzuca w osobnym poście ?

W sumie żałuje że do próśb wcześniej nie dodałem zapytania czy Gobelin może odwiedzić Rhelle wiem że ma swoją drużyne która będzie kasę przynosić ale jaka jest teraz jej sytuacja jest kapłanką wszechstwórcy i mieszka w mieście albo świątyni ?
 
Brilchan jest offline