Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2019, 06:59   #125
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
- po co atakować teraz spizganego Joe? Umrze od trucizny jeśli mówił prawdę. A jeśli kłamał to zabijesz go po nocy. Są lepsze cele do zabicia. Lucyfer, saxa... Ale póki co warunkowo wycofuję głos na zote .

Saxa spojrzała gniewnie na niemartwego.

- Naprawdę? Z małej litery czyżbyś był tak impertynencki że już musisz poniżać innych? Proszę bardzo zgłoś mnie i Lucyfera! przy okazji pokaż nam dowody świadczące przynajmniej o jakiś wątpliwościach że powinniśmy skończyć na stosie oprócz swojej 'nie podobają mi się" Bo chwilowo to jedyny twój punkt zaczepiania. Głosowałam za smokiem bo były ku temu przesłanki głosuje za Zetem bo są ku tego przesłanki. JAKIE TY masz przesłanki by podejrzewać mnie o cokolwiek?!
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline