Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2019, 23:26   #130
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Talar kiwał tylko głową z niedowierzaniem. Głośne myśli Runy, sprawiły, że zaczął rozważać ją, jako podejrzaną. Stwierdzenie, że niczego nie wniósł świadczyło o nieuwadze albo celowym motaniu. Postanowił przypomnieć sobie i wszystkim księgę zasad.

Łotrzyk - każdej nocy może użyć jednej z 3 poniższych zdolności - nie może użyć tych samych zdolności pod rząd, ale po użyciu wszystkich 3 odnawiają mu się:
- ukrycie - żadne zdolności używane na nim w nocy nie będą działać;
- obserwacja - obserwuje cel i wie jakie osoby użyły na nim zdolności (ale nie wie jakich);
- ukradkowy atak - atakuje i zatruwa ofiarę - ta osoba przez tę fazę nocy i najbliższy dzień będzie osłabiona (nie będzie mogła używać zdolności a jej siła głosu będzie niższa o 1, jeżeli nikt jej nie pomoże umrze następnej nocy).



- To słuchajcie mnie teraz skurwysyny! Możliwe, że trując Joe, zajebałem. Koleś od początku mi nie pasował. Pierwszej nocy próbowałem go obserwować ale jakiś chuj mnie zablokował. Tak sądzę, że te w cwele z mafii postarałyby się, żeby nie wpaść w pierwszej turze. To było trochę za mało, żeby gościa zaciukać, ale jego zachowania z kolejnego dnia, łącznie z oddawaniem nieważnego głosu, przeważyły szalę. Może być liczem, wtedy jutro i tak będzie żywy. Tej nocy, zgodnie z księgą zasad, jestem bezpieczny. Podejrzewam jednak, że jeśli rano okaże się , że Joe był z mafii to zginę kolejnej. Tak to już kurwa jest na tym zasranym świecie. Póki jeszcze nikt mnie nie zajebał to podzielę się swoimi typami na członków Mafii. - Paser wiedział, że to może być jego ostatnia szansa. Faktycznie tej nocy pozostało mu jeszcze ukrycie, ale kolejnej sam już nie przetrwa. Będzie potrzebował wsparcia kogoś z pozostałych członków miasta. Kontynuował więc swój, już i tak przydługi, wywód. - Oczywistym tropem jest Zote, ale to już wiecie bo chyba pierwszy na niego zagłosowałem. Drugi typ to Runa. Nie wiem jak można uznać, że nic nie wnoszę w sytuacji, kiedy podejmuję tak kurewsko ryzykowne działania (trucie tego ćpuna) i jestem pierwszym, który rozpoczyna nagonkę na Zote. Nie wiem czy paniusia przespała ostatnią dobę, czy po prostu uważa, że jestem zbyt blisko prawdy. Trzeci typ to Lucyfer. Jakoś za cicho siedzi. Jak pizda jakaś. Nic więcej na niego nie mam. Jak ktoś mi kurwa dalej nie wieży to spróbujcie mnie zabić tej nocy. Zobaczycie jak dobrze ukrywa się łotrzyk. Ktoś chętny, żeby mnie przetestować? Jak kurwa będzie?
 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 14-08-2019 o 23:49.
shewa92 jest offline