Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2019, 22:25   #101
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Dzięki Tabasa chociaż to Nami należą się brawa, bo to jej BG zaczęła ten pogrążający Rudigera dialog. Chociaż teraz mamy jasność i wszystko leci z górki (zgodnie z naszymi ustaleniami, o których Nami nie wie).

Chcąc nieco wyjaśnić sytuację to powiem, że nie wiedziałem, że mam o tych ustaleniach komuś mówić... Jak nikt poza naszą dwójką nie wie to zabawa fajniejsza, a dynamika relacji między BG na tym zyskuje. Te ustalenia to z doka (którego totalnie wyczyściłem) czy z PW (też muszę systematycznie czyścić, bo średnio 1x tydzień mam 100% pełną skrzynkę)? Żarcik.

Ps. MG ta wstawka na start mojego posta to scenka z historii mego BG. Możliwe, że papa Wolfganga będzie chciał znaleźć, a może nawet "odwdzięczyć się" Rudigerowi. W końcu nie każdy łamie szczękę kochanemu jedynakowi. To tak w ramach podziękowania za te miecze, co uda się kupić, prawda?
 
Lechu jest offline