Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2019, 18:06   #3
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Nie wiem, czy Phil się na mnie nie obruszy, ale wydaje mi się, że sporo profesji można wpleść pod warunkiem, że będą miały fabularnie powiązania z
a) świątynią Sigmara
b) świątynią Grimnira
c) nadwornym astrologiem.

Każda z powyższych może wyasygnować kogoś do pomocy. Ale jak zaznaczył, pasuje mu konkretna profesja, więc to takie tylko moje dumanie

Co do sesji: Phil jest bardzo rzetelnym MG, co bardzo cenię (bo często MG kończą sesję po tygodniu/miesiącu gry). Natomiast od gracza wymagana będzie umiejętność dopasowania się do jego stylu gry. Bo jeżeli drogi graczu, po tygodniu gry stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to szkoda czasu MG i graczy. Jeżeli uważasz, że gdoc nie jest dla Ciebie, to weź pod uwagę, że gdoc się zdarza. Jeżeli nie znasz Phila, to poczytaj sobie jego sesje. Jeżeli nie jesteś pewien, czy będziesz miał czas, to też odpuść sobie. Rzetelnych, poważnych graczy zapraszam do udziału w rekrutacji. Zwłaszcza, że wykruszył się nam wojownik, i jeden krasnolud może być za mało, by stawić czoła wszystkim kultystom
 
Gladin jest offline