Wątek: Mistrz gry
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 23:33   #123
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
Nie mogę... Nie mogę wam powiedzieć -Był smutny, przerażony i zawiedziony jednocześnie.

-Hę?- Zakłopotany półelf podrapał się po głowę - A to nie domnie było? Hehe- Zaśmiał się głupawo wyszczerzając swoje zęby, których kilka mieniło się złotem. Po czym dodał - To ja spadam, narazie!- I pośpiesznym krokiem udał się za drzwi karczmy. Przykucnął obok drzwi rozkoszując się lekkim ociepleniem. Właściwie to pragnął uciekać, tylko że mroźne pustkowie nie bylo zachęcającym kierunkiem marszu, a w dodatku gdzieś tam czaiło się coś co pozostawiło zwłoki w lodówce. -Po cóż ja wogóle schodziłem na ląd- wyszeptał.
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline