Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2019, 21:22   #1626
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No tak.

Zapytana o siebie powiedziałaby, że jest Damhan

Co więcej była też Hatar

A całą waszą magię obronną rozplotła dlatego, że była Viskr.

Teraz wiecie już wszystko :P


EDIT:

Ponieważ jeszcze nie minęły 24h od mojego ostatniego komentarza no to dopiszę tutaj:

Post stoi. Tym razem bez rewelacji, wreszcie jesteście zebrani razem. Założyłem kilka uproszczeń:

Ekipa Płock raczej odsypiała zarwaną nockę. Możecie opisać kogo męczyły koszmary i takie tam.

Z ekipy Brok zakładam, że Eberhard, który szlajał się po nocy musiał odespać to na wozie. Klara mogła ten czas lepiej wykorzystać.

Jeżeli chcecie coś wrzucić, to śmiało wrzućcie to jako retrospekcję.

Franka ubrań zabrała tyle ile mogła przytroczyć do konia.

Zapraszam do wspólnego doca. Aiko być może wyśle wam linki do niego.

Ja od dziś wyjeżdżam na tydzień na urlop do miejsca gdzie ponoć telefon nie ma zasięgu a o internecie nie słyszeli. Na ile to prawda, dowiem się po południu. Wracam za tydzień, wiec nie ma pospiechu. Tę kolejkę chciałbym skończyć do końca 1 tygodnia września.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 18-08-2019 o 00:27.
Mi Raaz jest offline